Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-23, 20:43   #304
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
a ja już kolejny dzień siedzę i próbuję ogarnąć kolory minerałków; setny swatch i już nic nie wiem

obstawiam, że z Lauress plasuję się gdzieś wokół Tan, Gold, Honey lub Ivory około Soft lub Pure (też mi zawężenie, co? ); w Meow na krzywe oko pasują chyba do mnie Chartreux, Manx, Abyssinian lub Korat, w odcieniach Frisky, czasem Naughty
obłęd totalny!



dobrze, że chociaż mam swoich faworytów pędzelkowych
Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
i to bez róży, bronzerów, primerów i niewiemczegojeszcze
październik zakończę chyba na tych dwóch, bo one zbierają najlepsze recenzje wg mojego researchu (ale kusi mnie jeszcze EM Jojoba )
no co, zawężone jest może jeszcze nie wystarczająco, ale jest!
wiesz, może ktoś porobi słocze porównawcze. masz jakieś paszące kolory podkładów? może ktoś też taki ma (znaczy się resztki, jeśli nienaturalny ) i ma jakieś z interesujących cię minerałków, i ci pstryknie porównanie?
ja już z płynnych nienaturalków nie mam absolutnie niczego, ale możemy krossłocz (cross-swatch ) zrobić - zerkniesz u mnie w albumie na słocze, ja dodatkowo pstryknę zdjęcia minerałkom, jakie mam (z interesujących cię tylko 3 kolorki EDM jojoba) w obecności tego, co jeszcze mi zostało z poprzednich słoczów. ju noł?
cloche jest offline Zgłoś do moderatora