Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-09, 10:31   #2324
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Pokaż wiadomość
Kachula ty kiedyś farbowałaś mamie włosy Inebryą. Możesz mi napisać jak się ta farba sprawuje? Natknęłam się na nią w necie. Jest dużo tańsza i ma 100ml, to mi by chyba starczyła na 4 razy no i to jedyna farba z kolorkiem 5.11 więc jakoś tak się nią zainteresowałam. Jakie są włosy po niej? Czy nie wysusza za mocno?
Ja muszę w tym tygodniu już znowu zrobić moje odrosty i szukam farby. W ostateczności wezmę to co mam z Kolestona, ale nie chcę już rudości i chcę pogłębionej popieli.


A jeszcze wkleję wam moje włosy.
Na długości nadal króluje 4.0 , które na końcach powoli przybiera taki ciut wyblakły odcień, ale to widać tylko w łazienkowym świetle. Biorąc pod uwagę, że farbowałam włosy 4 m-ce temu, to i tak wyglądają świetnie.
Co 2-3 tygodnie farbuję tylko odrosty. Pokazuję wam czubek mojej głowy, gdzie widać moje odrosty. W słońcu widać ten paskudny rudy odcień po poziomie 5, którego tak bardzo chcę uniknąć.
W cieniu tej rudości nie widać, tylko w słońcu lub ostrym świetle, ale i tak mnie to drażni.

Chwalę się też ogólnym stanem moich włosów. Na fotkach są tylko po umyciu i wysuszeniu, bez prostownicy! A więc jestem zachwycona, bo są miękkie, pięknie błyszczą i się nie puszą.
Może pamiętacie jak moje włosy wyglądały jeszcze ze 4 m-ce temu....

Po farbie Inebrya włosy sa przepiękne. Farba ma bardzo dobry skład i mojej mamuśce pięknie się trzyma. Włosy nawet po 2 miesiącach od farbowania błyszczą jak psu.... no wiesz. Poziom 5 ciemno łapie dlatego zamiast podwójnej popieli polecam ci zwykłe 5,1. Farba tak dobrze trzyma, że farbujemy tylko odrosty. Potrafi szybko łapać, więc musisz sprawdzać aby za ciemno nie wyszło. Jest całkiem wydajna. Moja mama na całe włosy zużywa pół tubki jak chcemy idealnie pokryć jej cieniutkie ale długie do pasa włosy. Jak dla mnie prawie nie śmierdzi amoniakiem (porównując np Garniera). Ma taką gęstawą konsystencję ale lepsze to niz coś lejącego się po łepku. Potrafi przybrudzić więc nasmaruj się kremem na uszach i szyi oraz wokół twarzy. Ogólnie farba jest świetna i jak zużyję zapas Garniera chyba strzelę sobie blond z Inebryi.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora