Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-01, 17:10   #2957
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;43969890]To raczej nie chodziło o mnie w tym komentarzu, ponieważ ja chciałam zamówić płatne próbki, które nagle znikają przed DDD i pojawiają się wkrótce potem; niemniej jednak sądzę, że aby zyskać (np. stałego klienta), czasami trzeba na początku nieco nawet stracić, żeby zdobyć jego zaufanie- patrz: maurelli- kobieta kusi wysokimi rabatami tylko za opinie o produktach i jest w tym kuszeniu bezkonkurencyjna, a to nowy sklep; -o straty tego pierwszego specjalnie bym się nie martwiła- ma ustabilizowaną pozycję na rynku i pewnie dlatego właścicielka pozwala sobie na takie brzydkie komentowanie (ale wygląda na to, że chyba nie zna oklepanego już przysłowia "klient nasz pan" i "kąsa rękę, która ją karmi"), które nie bardzo rozumiem, bo przecież klient ma prawo być niezadowolony ze sklepu, jeśli ma swoje powody- o co chodzi [/QUOTE]

Sklep też ma prawo do wytłumaczenia się, może mało dyplomatycznie, może tak jak umie, bez polotu ( Natkaa pisze, że to facet, to by wiele wyjaśniało ), ale nie widzę kąśliwości osobiście.

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Korah, to właśnie ten z dopiskiem sklep jest ok, i prowadzi go Pan. Funkcjonalność taka se, ale też be żadnych problemów.

Zdrowe kosmetyki pisane razem, bez nazwy sklep, prowadzi Pani i kiedyś w pyskówkę ze mną uderzyła... Niemile to wspominam.
No ja też z nimi nie miałam żadnych problemów, ale też nigdy w żadnym sklepie nie kupuję próbek, ani nie proszę o konkretne, jakoś mi nie zależało nigdy na tym, zawsze dostaję ich mnóstwo, ale wybrane przez sprzedawcę. A parę razy w dwóch sklepach dostałam pełnowymiarowe i bardzo drogie produkty w gratisie. Nie mogę narzekać.

O to super, że ostrzegasz
Korah jest offline Zgłoś do moderatora