Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co kupujecie w Mazidłach? Cz.I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-16, 14:39   #1024
arba
Raczkowanie
 
Avatar arba
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 161
Dot.: Co kupujecie w "mazidłach"?

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
Zaczynam swoją przygodę z mazidłami, filtrami i cała resztą. Niestety (a może stety? ) za 2 tygodnie wyjeżdzam do Hiszpanii na 3 miesiące, więc nie będę teraz kręciła żadnych kremów, żeli itp, bo z tego co się zdążyłam już zorientować - większość trzeba trzymać w szklanych butelkach (które są za ciężkie do samolotu.. ) no i pewnie lepiej w chłodnym miejscu, a Hiszpanii takim nie jest.
W każdym razie, muszę złożyć zamówienie na mazidłach na skrobię, a że trzeba skorzystać z jednej przesyłki to kupię coś więcej
Więc tak, na mojej liście mam skrobię, hydrolat (i tu pytanie do was, doświadczonych już w mazidłowych hydrolatach) - który będzie odpowiedni do cery trądzikowej ale jednocześnie trochę wrażliwej, wymordowanej po niekończących się kuracjach. Zastanawiam się między lawendowym, różanym a rumiankowym. Drugie pytanie - jaką ważność mają te hydrolaty? Czy po 3 miesiącach nadal będę użyteczne?
Biorę też buteleczkę z psikaczem, do hydrolatów.

Zastanawiam się czy jeszcze czegoś nie wziąść ale nie wiem co by było dobre do cery trądzikowej, co mi się przyda i co przetrwa te 3 miesiace siedząc i czekając w szafie na mnie

Ktoś tu wspomniał, że przy pierwszym zamówieniu można poprosić o próbki. Doradźcie mi, co może być dobre dla mojej cery i co warto spróbować (oprócz rożnych buteleczek, pipet itp, które i tak chyba zakupię teraz).
Koniecznie jedwab w proszku do uszlachetnienia skrobi. Sama nie zawsze daje sobie radę z błyszczeniem. Nie mam co prawda doświadczenia z jedwabiem (używam pudru do ciała H) ale dziewczyny pisały że bardzo poprawia komfort stosowania skrobi. Puder mi się powoli kończy i przy następnych zakupach mazidlanych planuję właśnie jedwab
arba jest offline Zgłoś do moderatora