Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-07-23, 07:23   #3674
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Revlon Gold Coin
Świetnie wygląda
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no z tą kwaśnością to wiadomo, każdy ocenia inaczej, ale ja z tych dwóch za kwaśniejszy uważam właśnie ten z B App! się zwie. Piłam raz jeszcze jakiś inny, ale nie pamiętam nazwy i nie wiem skąd, ale był najbardziej szampanowaty ze wszystkich...
Dzięki wielkie za info! Z kwaśnością masz rację - ja ten ostatni wzięłam, bo na etykiecie było napisane, że ma lekko kwaskowaty smak... no nie miał, ale i tak był dobry
Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Przepraszam za moją ignorancję, ale.. dla kogo malujemy w tym miesiącu? nie było mnie i przegapiłam wyniki
Mamy przerwę, a malujemy dla Amelki jak wróci
Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
PS: aaa bym zapomniała z moją kicią okazało się być wszystko w porządku prawdopodobnie miała dostęp do żywności i chroniła się pod samochodami,zanim doszła do domu jest jeszcze w szoku, ma zdrapane pazurki, była odwodniona ale jej stan powinien w ciągu tygodnia całkowicie się unormować
No to fajnie
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
wygrała Amelka, ale wyjechała, więc nie wiem w końcu na czym stanęło, chyba, że robimy mani tematyczne, a dla Amelki jak wróci?
tak, Dziewczyny?
Teoretycznie tak, tylko nie wybrałyśmy tematu
Zresztą, co ja się wypowiadam
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Słyszałam, że okocim jest dobry, muszę spróbować
Nie próbowałam limonkowego, ale grejpfrutowy smakuje jak ten napój Zbyszko (o takim samym smaku) Bardzo dobry soczek po prostu
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Kocham to wytłumaczenie<3
Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Ja również
Ja wolę czasem straszyć odrostem, niż zmywac i straszyć golasami, to znaczy w przypadku, kiedy nie mam czasu zrobić nowego mani
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;47409220]Dziewczynki ja Was póżniej nadrobie ale powiedzcie mi jaką drogeryjną odżywke do paznokci polecacie?Mi chyba Sensique szkodzi a Evelinki się boję trochę.Paznokcie mam w opłakanym stanie,nie ma takiego który by się nie rozdwajał.[/QUOTE]
Nie znam nic takiego :x A malujesz czy nie? Może serum Wibo z wapniem i wiśnią, tylko ono się wchłania.
Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
Ja tam moje hoduje na evelinie w dalszym ciągu ale zastanawiam się nad serum z wapniem i wit. c z lovely
O właśnie

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 07:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
No i to tak
Kształt zepsułam, ale pocieszyłam się Essiakiem, tyle że w macie.
Wcale nie zepsułaś To Twoje pierwsze migdały nie oczekuj nie wiadomo czego, jeszcze dojdziesz do wprawy
Wyglądają milion razy lepiej!
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora