Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-27, 14:00   #3266
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXI

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
A używasz filtra pod makijaż? Mi w połączeniu filtr+MUFE czasem szkodzą flesze, ale tylko te z telefonów, one bywają strasznej jakości a z aparatu raczej nie
Nie używam

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A właśnie pamiętacie historię z tymi perfumami co Wam opowiadałam, że dostałam przez pomyłkę inne? Sprawa ma dalszy ciąg.. otóż wysłałam jakoś 2 tygodnie temu paczkę i słuchajcie 2 dni temu dostaje wiadomość, że perfumy doszły odfoliowane i psikane, czujecie to? Mi ręce opadły, po co miałabym psikać i sprawdzać zapach jak znam i sama posiadam ten zapach? Zwlekałam z wysyłką bo po prostu nie miałam na to czasu i dziewczyna w zemście napisała do moderatora, że kupiła nowe, a ja jej używane perfumy wysłałam. W pale się to nie mieści.
To jakaś stała użytkowniczka czy jakaś nowa? Ja mam zawsze strach z wysyłką, ale sprzedałam teraz 6 flaszek przez wizaż i na szczęście wszystko było ok. Ale strach zawsze jest
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora