Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oleńka Billewiczówna
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-29, 08:02   #16
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Oleńka Billewiczówna

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Nie wiem na czym mam się skupić w tym makijażu, co ma być tu motywem przewodnim. Oczywiście mocne usta sugerowałyby że właście one grają tu pierwsze skrzypce, ale...
Pomadka jest wklepana pewno paluszkiem, nie widać wyraźnego obrysu, przez co ani nie zachwycają ani nie wyglądają źle. Nie wiem czy na nie zwracać uwagę czy przymknąć oko
Dla lepszego efektu obrysowałabym delikatnie kontur ust. Potem wypełniłabym kontur pomadką i odcisnęła usta w chusteczkę by uzyskać bardziej naturalny efekt. Myślę że jeśli już tak zdecydowany kolor na ustach, to dobrze je trzeba zaprezentować
Cytat:
Napisane przez perelka-20 Pokaż wiadomość
No i są czerwone usta Super, bardzo mi się podoba. Arystokracja jak się patrzy, no i czapka super! Pierwsze zdjęcie the best.
Cytat:
Napisane przez czarnachinka Pokaż wiadomość
Fiu, fiu, Oleńka jak się patrzy
Bardzo przyjemna w odbiorze stylizacja, ale wcale niegłupi pomysł na któreś z zimowych wyjść
Zdjęcia masz, faktycznie coraz lepsze
Dzieki Kochane
Madie, była konturówka, ale w kolorze ust, bo niestety nie mam czerwonej Plus szminkę nakładałam pędzelkiem do cieni, bo gdzieś mi wsiąkł pędzelek do ust i nigdzie go nie mogę znaleźć Poza tym ja mam takie dziwne usta - górna warga dosyć wąska, dolna szeroka, i brak wyraźnego konturu Jakoś dziwnie się zawsze czuję gdy mam ten kontur mocniej zaznaczony...
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując