Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Niesmiala propozycja:)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-20, 14:43   #890
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Wink Dot.: Niesmiala propozycja:)

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
pomadka, czekam na twoja recenzje rozu maybelinne - mi sie on srednio podoba (tez niedlugo zrecenzuje) - na moich policzkach wyglada jakos nienaturalnie no i schodzi zupelnie, w polowie dnia juz nie ma ani sladu, a juz jak sie nalozy na tlusciejszy krem, to zapomnij
za to zakochalam sie w rozu milani, do zakupu ktorego (nieswiadomie raczej) skusil mnie elfik tani, dobrze sie rozprowadza i daje efekt jak spedzenie weekendu u babuni na wsi
Vanilko uprzedzam, że w recenzji do kWC piac z zachwytu nie będę. Róż musowy dostanie max.3 gwiazdki. Owszem zły nie jest, ale brakuję mu do ideału dużo.
Mam porównanie z różem w sztyfcie Arcancila niby podobna rodzina tych rózu, bo oba się aplikuję i póżniej rozcieraz paluchami, a jednak Arcanacil lepszy. Ładniej wygląda na policzkach, subtelniej, łatwiej nadać mu "kształt", dłużej się trzyma...
Powiem szczerze, że nie jest zły Maybelline, ale nie dokońca do mnie przemawia... ma w sobie coś co mnie wkurza, niby ładnie się rozciera, ładnie wyglada, ma dobry kolor-subtelny, ale... NIe wiem może sie po prostu nie znam?
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora