Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - złamana kostka boczna
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-05, 11:05   #11
nebya
Wtajemniczenie
 
Avatar nebya
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 498
Dot.: złamana kostka boczna

Cytat:
Napisane przez karolinka8900 Pokaż wiadomość
to życzę szybiego powrotu do zdrówka ja mam nadzieje ze może jeszcze tydzień ponosze gips i mi go zdejmą bo wybieram sie na targi kosmetyczne a z gipsem to raczej nie pojade hehe mam jescze 2 tyg do targów jak myślisz dojde do siebie jak by mi za tydzień ściagneli gips. bo strasznie sie napaliłam na te targi a tu taki nieszczęsliwy wypadek i to do tego w walentynki . A Ty jak się tak urządziłaś??
Dziękuję, ja Tobie również życzę powrotu do zdrowia
Nie chcę Cię martwić, ale mnie się wydaje, że to trochę za mało czasu Wiadomo to zależy od indywidualnego stanu, jak sama pisałaś nie mogłaś obciążać nogi, a to niestety powoduje osłabienie mięśni. Ciężko cokolwiek napisać, najlepiej pogadać z lekarzem no i samemu podjąć decyzję- w końcu to Ty będziesz najlepiej czuła czy dasz radę czy nie, chodzi tylko o to, żeby sobie gorszej biedy nie narobić.
A ja miałam wypadek pociągowy, czy też kolejowy- tak to można nazwać Złamałam nogę wychodząc z pociągu ( prawdopodobnie zbyt duże obciążenie, wracałam z akademika z górą prania).
Cytat:
Napisane przez blondi1041 Pokaż wiadomość
hej, podlacze sie do tematu dwa tyg to strasznie malo, jesli dopiero bedziesz miec zdjety gips, to zobaczysz ze nawet stanac na noge nie bedziesz mogla, ja tez jestem po zlamaniu (kosci udowej) i tj. kolezanka tu mialam operacje 29 grudnia, bez gipsu bylam, tylko od razu misalam nauke chodzenia przy kulach, w poniedzialek ide na kontrole i dopiero wtedy zapisze sie na rehabilitacje, juz minely ponad 2 m iesiace, a ja wciaz nie moge stanac na tej nodze, boli i miesnie jakies takie slabe sa :/
pozdrawiam
O, ja też po złamaniu udowej- w którym miejscu złamałaś? Widzisz, Ciebie boli, a mnie nic a nic. Mięśnie też są słabe, ale już i tak je trochę wzmocniłam ( dostałam zestaw ćwiczeń do robienia w domu jak wychodziłam ze szpitala). Ja nie czuję bólu, tylko opór przy zginaniu kolana, ale taki, jakby mi miało zaraz coś pęknąć- no i niestety zgięcie mam słabe, ale od poniedziałku będę nad nim pracować z rehabilitantem
__________________

nebya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując