Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotyczące produktów
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-07-26, 22:10   #309
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: INDIGO NAILS LAB - odpowiedzi na pytania dotyczące produktów

Cytat:
Napisane przez Mama Tosi Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny,
To mam już jasność, że nie ma co czekać na darmową dostawę.
Za namiar na kosklep dziękuję.
Skorzystam.
Dziwną politykę sprzedaży ma indigo.
Większość sklepów ma raz na jakiś czas promocję na dostawę.
Poza tym u nich nie ma kwoty, powyżej której dostawa jest darmowa i to jeszcze bardziej mnie dziwi.
Cytat:
Napisane przez burtonistka Pokaż wiadomość
Chyba powyżej 150 zł mają przesyłkę za 5 zł Ale mnie też to dziwi bo ogólnie większość sklepów (nie tylko z lakierami) mają powyżej 100 zł wysyłkę za darmo, a w hybrydach nie trudno dobić do tych 100 zł jak człowiek popłynie
nie przesadzajcie, indigo w przeciwieństwie do innych semilaczków - sraczków co roku w grudniu (i na wszystkich targach kosmetycznych) robi promocje 2+1 gratis, więc za jeden mały lakier wychodzi ok. 20 zł czyli 4zł/1ml lakieru, co jest chyba najbardziej korzystną ceną wśród hybryd na polskim rynku, poza tym m.in. spn też nie ma darmowej dostawy, a Mistero darmową dostawę oferuje przy zakupach za ponad 250 lub 300zł

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomocy, bo im więcej czytam tym mniej wiem
Chodzi o Indigo Metal Manix Effect i Multi Chrome, na hybrydach. Multi Chrome nakłada się coś bez warstwy dyspersyjnej, np. na Dry Top. A "zwykły" Metal Manix, np. Light Gold? Chcę uzyskać efekt tafli, nie brokatu. Czy mam go wetrzeć w Dry Top czy coś z dyspersją?
zwykły metal manix najlepiej kłaść na utwardzony kolor hybrydowy przetarty suchym wacikiem ja tak robię w pracy, przy czym nakładam na biały lub czarny z MM wychodzi wtedy jak na paint gelu
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując