Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Catrice - cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-16, 08:29   #2511
florence244
Zakorzenienie
 
Avatar florence244
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 3 821
Dot.: Kosmetyki Catrice - cz. III

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Parafina?

Spójrz na balsam do ust orientany.
W pierwszym momencie miałam wrażenie, że nie wystarczający jest, ale na dłuższą metę zadziałał znacznie lepiej
Carmex mi na przykład robił większą krzywdę po pewnym czasie..
Nie, akurat do zacnej większości AZSowych emolientów pchają na pęczki i na kopy mocznik, a ja reaguje na niego wysiekowo, pękająco i czerwono tak samo lanolina
Szczerze to na moje AZS lepiej działają najbardziej aromatyzowane, ale nawilżające balsamy, niż czyste, hipoalergiczne emolienty, po których mnie albo szczypie, albo swędzi Już takim cholera jestem jednym przypadkiem na milion, że mam nawet nadwrażliwość na sterydy, które robią z mojego ciała spustoszenie

Mam Orientanke do ust, ale niestety na moje potrzeby niewystarczajaca, Carmexy mają lanolinę więc sprobować nie wypróbuję.
Ostatnio kupiłam pomadkę Lavery super skład, ale jak jeżdzę nią po ustach żeby ją nałożyć to prawie mi odpadają taka jest twarda.
Najlepiej sprawdza sie Blistex chociaż na moich ustach jest max 10 minut, borównkowe masełko Nivei, które mam wrażenie, że jest najlepsze ze wszystkich (próbowałam wszystkich prócz zwykłego) i olej kokosowy nakładany na noc
__________________
bloguję: http://koczek-blond.blogspot.com/
Nowe posty:
-Instagram Mix (wrzesień) + informacje o promocji w Rossmannie
florence244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując