Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-23, 22:54   #627
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

andzelika_j:
Radzę wykonać przymiarkę kolorów w domu, inaczej po prostu nie da się nic stwierdzić, można tylko zgadywać. A po co poruszać się po omacku, zamiast po prostu sprawdzić na własne oczy?
Skłonność do raczej chłodnych i raczej czystych kolorów wskazywałaby na zimę, ale najpierw trzeba zrobić przymiarkę, bo nawyki mogą mylić.

---------- Dopisano o 23:54 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

Jeanne93:
Czarne grochy na białym to kontrastowy wzór, chyba że groszki są bardzo drobne i optycznie się zlewają.

Zresztą, jak pisałam, tu nie chodzi o czucie się ani gust w ubraniu tylko o to, które kolory blisko twarzy nadają ładny, zdrowy wygląd, a które nadają wygląd niezdrowy i zmęczony. To najłatwiej stwierdzić robiąc przymiarkę, bo nie każdy miał okazję dobrze zaobserwować, że niektóre kolory są tragiczne a inne wyjątkowo twarzowe, zwykle mamy grupy "raczej tak" i "raczej nie", jeśli w ogóle.

Jeśli zgaszone kolory są najmniej twarzowe to zapewne jakaś czysta pora roku - zima lub wiosna. Jeśli faktycznie masz taką ciepłą karnację i włosy to wychodziłaby wiosna. Pasujące kolory zarówno ciepłe, jaki chłodne wskazywałyby, że to jednak nie jest ciepła wiosna. Pasujące intensywne i mocne kolory oraz zespół "chyba wszystko mi pasuje" wskazywałyby na intensywną wiosnę. Ale pewności miec nie mogę, dlatego powinnaś wykonać przymiarkę i poczytać o podtypach.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora