Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-18, 14:19   #2231
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Erato
Laleczki, skończył mi się Active C i nie mam pomysłu na coś nowego. Jakieś propozycje? Nie chcę na razie Active ani Redermica, bo one mi jakoś nie podchodzą, nie nawilżają, są takie jakieś... nijakie. Z góry uprzedzam, że na olejek Hauschki też wybrzydzam - za tłuste to to dla mnie i w ogóle się nie wchłania, nawet po pół godzinie masażu Witaminę C zamierzam sobie dostarczać w formie serum wodnego. Na razie został mi Hydraphase i Dax dla cery mieszanej. A słyszałyście coś o nowym "przeboju" kosmetycznym, czyli peptydach? Olay ma wypuścić linię Regenerist - i to będzie chyba najtańsza wersja kosmetyków z peptydami. Widziałam tez takie coś:
http://www.sklep.bio-med.pl/go/_info/?id=760
Ma i witaminę C, i peptydy, chociaż vit. C tylko 3% i poza tym PH zdecydowanie za duze, żeby ona działała. Ale zainteresował mnie.
Podrzućcie parę pomysłów, pliss
Erato, a moze warto założyć nowy wątek o wit. C (tu gotowe produkty) i tych z peptydami? Przydałoby się to chyba oddzielić. Ja w każdym razie jestem za, więc to niniejszym czynię
__________________
Życie jest jak malowanie obrazu, a nie dodawanie słupków
moniga jest offline Zgłoś do moderatora