Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-16, 16:27   #2626
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.

Cytat:
Napisane przez Anaitis Pokaż wiadomość
Dziewczyny witam i pragnę się dołączyć. Włosy ostatni raz zafarbowałam dokładnie miesiąc temu. Są tak zmęczone farbowaniem na skrajne kolory od 6 lat, że nie mam serca ich dłużej katować. Postanowiłam, że chciałabym wrócić do swojego naturalnego koloru (jasny blond). Będę czekać.. Piszę tutaj bo wiem, że kiedy pojawi mi się dość spory odrost, będę miała chwile załamania. Mam nadzieję,że wtedy wejdę tutaj, zobaczę czego dokonałyście i ja również dam radę.

Chciałabym się mniej więcej dowiedzieć (choć wiem, że to kwestia indywidualna) czy.. myślicie, że w pół roku mój odrost będzie sięgal brody? Wiem, że to głupie pytanie, ale w marcu mam urodziny a tak sobie postanowiłam, że jeżeli dotrwam do marca i odrost będzie sięgał brody, to później będzie już z górki. Dziękuję z góry za wsparcie dziewuszki

Hej witamy! Podjęłaś dobrą decyzję, a jeśli chodzi o Twoje pytanie to wszystko zalezy z jaka prędkością rosną Ci włosy na miesiąc
Ja będę miała za miesiac równy rok i te kosmyki przy buzi ledwo dotykają mi brody...
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora