Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-28, 10:30   #3691
Majowa Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Majowa Rosa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 764
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVII + przeogromna dawka plotek!

Dzień dobry
moje ostatnie mani na wątku będzie zarazem debiutem, bo zrobiłam je dziś w nocy za pomocą pędzelka i farbek akrylowych, białej i niebieskiej. To mój pierwszy raz z pędzelkiem - pewnie, że widzę drgania ręki oraz miejsca, które mogłabym poprawić, ale jestem zadowolona z efektów i już wiem, że będę korzystać z tego zestawu pędzli, który zamówiłam tylko przy okazji kupowania lakierów

Bazą jest elektrycznie błękitny lakier chromowy z AllePaznokcie, który już pokazywałam; bardzo szybko schnie i jest cudny w realu, bo w tym samym czasie część paznokcia mam ciemną (piękny, głęboki kolor), a część jasną - nie widziałam jeszcze takiego efektu na innych lakierach.

Bez flesza i 2 z fleszem:











Dziękuję za ten wątek i za zarażenie mnie tym kolorowym szaleństwem cztery miesiące temu Będę szaleć dalej, ale w domowym zaciszu, bo nie chcę już nikogo drażnić swoją długością, którą bardzo lubię i to ze wzajemnością.

Serdecznie pozdrawiam
__________________

Majowa galeria z różą w tle


Majowa Rosa jest offline Zgłoś do moderatora