Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki Paese.Wszystko na temat.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-09, 19:45   #279
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Paese.Wszystko na temat.

Cytat:
Napisane przez dee83 Pokaż wiadomość
właśnie dokładnie napisałam że pudry są ciemne. Ja akurat mam średnio ciemną karnację i pasują mi odcienie zawsze te drugie ewentualnie trzecie z całej gamy. Producent mógłby jednak pomyśleć o osobach takich jak Ty. I zamierzam o tym wspomnieć. Marka bardzo szybko się rozwija, jest otwarta na sugestie. Mam nadzieję że wkrótce zobaczymy większy wybór odcieni. Warto by było, bo uważam że w tej cenie to bardzo fajny produkt. Chciałabym także by pojawiło się coś do podkreślania brwi (kredka/cień).

Napisałaś że Polskie marki wciskają nam na siłę ciemne kolory. Ale dlaczego tak jest? Jaki kanon piękna panował jeszcze kilka lat temu? Tleniona blondynka z buzią pomarańczową od solarium. Wiele jeszcze dziewczyn wybiera zbyt ciemne podkłady gdy się przyjrzeć. widać to zwłaszcza na linii żuchwy gdzie kończy się czekoladowa buzia, a zaczyna biała jak mleko szyja Na szczęście powoli przebija się trend naturalnej jasnej skóry i miejmy nadzieję że producenci wezmą to pod uwagę.
Racja, ale to się zaczyna zmieniać. Jak widzę kogoś z - jak napisałaś - odmaczającą się granicą między szyją a buzią, to mam ochotę podejść do takiej osóbki i wręczyć jej lusterko. Może malują się w świetle łazienkowym i tego nie widzą?? Sama nie wiem.

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Popieram! Mi mgła pudrowa robi za lekki brązer O wyborze podkładu już nie wspomnę, w drogeriach nie mam czego szukać, mimo że nie jestem jeszcze taka porcelanowa. Ot, dość jasna, raczej jak przeciętna Polka...

Gdybyś miała możliwość żeby przekazać naszą prośbę byłoby świetnie, może akurat wezmą ją pod uwagę... Firma faktycznie rozwija się dobrze i mają trochę fajnych produktów, a wprowadzeniem dodatkowych odcieni zyskaliby jeszcze więcej sympatyków
Jasne, przekażmy dalej. Bladziochy są cool.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując