Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Slub z obcokrajowcem - organizacja
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-22, 21:51   #30
loteczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Slub z obcokrajowcem - organizacja

Cytat:
Napisane przez bbaa Pokaż wiadomość
Hej Giovannina.
Jestem w tej samej sytuacji co ty... slub w przyszlym roku pod Krakowem tez z Irlandczykiem i tak jak wy mieszkamy w Irl. Dowiedzialas sie cos na temat papierkow?Wy planujecie slub konkordatowy??My chyba bedziemy mieli cywilny tutaj...bo podobno z konkordatowym za duzo papierkow...moze Ty masz wiecej informacji na ten temat...Jak narazie wesele prawie juz gotowe(sala ,orkiestra, samochod ) tylko jeszcze te wszystkie sprawy papierkowe zwiazane ze slubem....A jak wy?Ustaliliscie juz date,zabukowaliscie restauracje..??
Pozdrawiam
bbaa
O rany dziewczyny, jak dobrze, ze was znalazlam! Od razu musialam sie zarejestrowac na wizazu! Oczywiscie witam wszystkie inne mieszanki(nie tylko iryski), milo slyszec ze tyle nas jest My co prawda dopiero sie zareczylismy z moim Iryskiem w zeszlym tygodniu, ale juz jestem podekscytowana calymi tymi przygotowaniami, i przerazona jak to wszystko zorganizowac. Nie myslalam ze to tyle papierkowej roboty. Na razie wiem na pewno ze slub konkordatowy w Polsce. Z ciekawoscia bede sledzic watek. Mozecie podrzucic jakies pomysly co do sali? Mi sie mazy jakic palacyk, na lini Mazury - Warszwa - Krakow. Co do obraczki to tez chce na lewej, mysle ze tak fajnie, od serca
A, i poniewaz mieszkamy w Irlandii i nie bede miala okazji jezdzic czesto do polski, rozwazam pomoc doradcy slubnego. Czy ktoras z was tez o tym myslala? Szczerze mowiac o niczym nie mam pojecia......
loteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując