Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-09, 12:48   #124
Pati9011
Przyczajenie
 
Avatar Pati9011
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Dot.: Po czym poznać, że podoba się chłopakowi/mężczyźnie?

Hej, ja już sama nie wiem co mam robić i mysleć...
Poznałam faceta przez intenet na pewnym portalu, to było w listopadzie zeszłego roku. Bardz dużo i często ze sobą pisaliśmy, potem doszło gg. Spotkaliśmy się dopiero w maju, czyli po ponad pół roku. Od tamteg czasu spotykamy się w miarę regularnie (?)... jakieś wypady typu mini-golf, na kajakach byliśmy, lody, raz w kawiarni na kawie, jakieś spacery. On nigdy nie każe mi za siebie płacić i jestem tym faktem ugodzona, bo zarabiam i mogę czasem coś zafundować, ale on nigdy nie pozwala - no ale ok, to temat na osobny wątek. Baaardzo dobrze nam się ze sobą rozmawia, myślałam że to jakoś może szybciej pójdzie, że będziemy razem czy coś ale jakoś facet się nie pali. Raz jak ggadaliśmy na gg, to wspomniał, że ja taka fajna i ładna na pewno szybko kogos znajdę, ani się obejrze i będę mieć dzieci i tego typu ja mam 23, a on 28 lat, wiem że lubi dzieci, pewnie myśli o założeniu rodziny, i najchętniej bym się widziała u jego boku! Facet naprawdę mi się podoba, nie wiem jak mu to pokazać, on raczej nie jest zbyt wylewny i nie wiem o co chodzi
Przeciez nie powiem mu z mostu że mi się podoba, chociaż mam wrażenie że on na takie coś chyba czeka! np. narzeka że ma gruby brzuch -choć jak dla mnie jest idealny i musi wiecej biegać, albo tekst typu; ale ze mnie macho i napina biceps jest bezpośredni i swobodnie czujemy się ze sobą, ale widocznie nie w temacie: emocje
Czekać nadal na jakieś reakcje z jego strony czy może delikatnie mu coś podpowiedzieć - tylko co?! Może on też czeka, ja czekam i nic z tego nie będzie...
Pozdrawiam.
Pati9011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując