Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolorówka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-01-30, 22:02   #996
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kolorowka.com - polski sklep z pigmentami i półproduktami

Hej Nie wiecie może czy są jakieś rabaty, bo trochę dużo wsadziłam w koszyk i zawsze mogłabym dobić do tych 70, chyba że po prostu jeszcze coś wyrzucę Niby parę 'potrzebnych' słoiczków a już 30zł wychodzi

Kolejne pytanie to co do doboru podkładu. Jak na razie jestem w tym zielona i nie wiem, który tlenek żelaza wybrać. Jak na razie postawiłam na cynamonowy. Dwa zdjęcia: jak okropnie dobrany i za ciemny annabelle minerals natural potrafił zrobić chłodną tapetę na twarzy, porównując do szyi i dłoni (1). Drugie to taka jakby ja w świetle dziennym (2)
Z annabelle jestem między golden a natural fairest, revlon CS między ivory a buff teraz z lekką przewagą ivory
Myślałam po prostu nad color blend olive, ale po 1 może być nie trafiony do końca i musiałabym go ocieplać/chłodzić, a 2 za drogo by już wyszło ;d.

Aha jeszcze 1 pytanie - czy do zestawu gotowego na podkład, np do cery suchej, dołączany jest słoiczek z sitkiem 8ml i puszek, bo gdzieś tak przeczytałam.
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień

Edytowane przez Alexzus
Czas edycji: 2014-01-30 o 22:11
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując