Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pędzle Hakuro
Wątek: Pędzle Hakuro
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-12-17, 07:57   #881
Konsystencja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 93
Dot.: Pędzle hakuro

Ewell, opisy pędzli są często bardzo podobne, bo pędzle są niemal identyczne, ale różnią się delikatnie np. długością włosia lub średnicą.
Mam H78 i H80, wygląd, średnica i długość włosia są bardzo zbliżone, ale H80 jest bardziej zbity i twardy, jest też bardziej spiczasty, przez co będzie bardziej precyzyjny niż H78 (ten z kolei bardziej nada się do rozcierania cieni).
Za pędzlem H55 nie przepadam jakoś specjalnie, jest troszkę zbity, do pudru wolę bardziej puchate, ale może Tobie będzie odpowiadać
H65 nie wiem, czy będzie Ci przydatny... Takim pędzlem nałożysz cień na całą powiekę a taki już jeden wybrałaś (H70). H70 bardzo lubię Myślę, że najlepiej wybrać H65 lub H70, bo dwa nie wiem, czy Ci się przydadzą. Tak samo H 13 i H24 - zastanów się, czy potrzebujesz oba. Do nich dochodzi H14 - myślę, że najlepiej wybrać jeden z nich H85 bardzo lubię Często też używam H60, przy czym ja go używam do cieni a nie do korektora, czyli tak, jak zaleca producent. Mam nadzieję, że jakoś pomogłam i że nic nie pomyliłam
__________________
Mój link do katalogu wizażystek (Poznań): https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=610777

Edytowane przez Konsystencja
Czas edycji: 2014-12-17 o 07:58
Konsystencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując