Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-01-05, 09:44   #600
azzis
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 725
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

nińa witaj w gronie Aknenormowiczek

My wszystkie obawiałyśmy się tych skutków ubocznych, ale nie są one aż tak straszne. Obawiałam się podobnie jak Ty wypadających włosów, ale póki co są w bardzo dobrej kondycji i nic nie wypadają. Wyniki krwi też póki co są dobre, brzuch mnie nie boli (wyjadłam już 2740mg ).
Jestem w takim wieku co Ty i jednak zdecydowałam się, z wielkimi oporami i strachem, na tę kurację i nie żałuję
Pierwsze zmiany zauważyłam już po tygodniu- zaczęły blednąć syfy i przebarwienia, nie wyskakiwały syfy, a po 2 tyg. nie wyskakiwały mi już żadne ropne syfy (bardzo sporadycznie). Podskórne krosty zniknęły znaczie później, bo dopiero po 4 miesiącach.
Ja nie smaruję się tłustymi kremami- poza filtrem. Używam zwykłego nawilązjącego kremu oraz filtrów. Nie musisz koniecznie już od początku stosować tłustych kremów bo nie jest powiedziane że Cię wysuszy. Ja nie mam specjalnie suchej skóry. Raczej cerę mam normalną teraz i na noc wystarczy mi krem nawilżający. Jedyne co musisz mieć już od samego początku kuracji to pomadkę ochronną bo usta wysuszają się bardzo szybko. Smaruj nawet w nocy. Z resztą sama zauważysz że musisz
Ja za 20mg płacę 109zł.
Powodzenia w kuracji i trzymam kciuki

W razie pytań - pytaj Postaramy się pomóc.
__________________

azzis jest offline Zgłoś do moderatora