Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-28, 17:02   #1418
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
Napisane przez miszona Pokaż wiadomość
Ja mam kosmetyki CeCe ognista czerwień. Moje włosy są farbowane kolorem czerwień miedziana i miałam problem które wybrać. Bo są jeszcze Intensive Copper czyli intensywna miedź. Szamponu jeszcze nie używałam. Powiem szczerze że wolę taki normalny do włosów farbowanych. Ale odżywkę stosuję przy każdym myciu. Trudno mi jest powiedzieć czy opóźnia ona wymywanie się koloru bo mam zafarbowane włosy na rudo dopiero od niedawna. Ogólnie mówiąc jestem zadowolona. Włosy są miękkie, dobrze nawilżone. Cena tych kosmetyków też nie jest aż tak bardzo wysoka. Jedyna rzecz która mi się nie podoba to konsystencja. Jest za bardzo wodnista i przez to trzeba sporo odżywki nałożyć na włosy. Pachnie chemicznie i farbuje ręce.
Dziękuję za odpowiedź. Pewnie się skuszę na ten lub podobny zestaw, bo po dekoloryzacji i farbowaniu jednak szybko kolor się wymywa.

sleepy, bardzo podoba mi się Twój zbiorek. jak sprawuje się krem naprawczy Ziaja? Jest chociaż trochę podobny do lipidowego Iwostinu?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując