Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-20, 21:24   #4189
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
W ogóle niedawno odkryłam pewną rzecz - bladość twarzy znakomicie podkreślają miedziene (!) cienie do powiek.
Ja do cieni jakoś ostatnio nie mogę się przekonać i do pracy co dzień maluje się tak samo - czarna kreską na górnej powiece i blade błyszczące usta.
Ale dobre komponowanie się miedzi z bladością potwierdzam, kiedyś niechcący uzyskałam miedziany kolor włosów po farbowaniu - i mimo ,ze zawsze unikałam takich odcieni obawiając się, ze podkreśli moje naczynka byłam zaskoczona - wyglądałam całkowicie naturalnie a policzki super współgrały z kolorem włosów. Ech chyba wrócę do miedzi - jak tylko odrosną mi włosy po ostatnim eksperymencie z ostrym cięciem. Bo już chyba więcej zmian moi bliski nie wytrzymają

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
haha, właśnie sobie zdałam sprawe z tego, jak to musi wyglądać, jak w rossmanie stoję przy półce z kosmetykami dla dzieci kiedyś nawet spotkałam w takiej sytuacji kolegę, którego pewien czas nie widziałam. podszedł i zażartował: "Parę miesięcy mnie nie było a ty już sobie dzieciaka zrobiłaś?" Takie dwie panie się na mnie podejrzliwie spojrzały i zaczęły szeptać między sobą...
fiasco a mnie nigdy to też do głowy nie przyszło.... że muszę wyglądać na matkę z gromadką dzieci właśnie przed półką dzieciaczkowych kosmetyków w Rossmanie, a co gorsza mój koszyk zawsze się ugina od tych dzieciaczków,
Choć powoli zaczynam z nich zrezygnować - cóż to juz 3o na karku wymaga przeciwzmarszczkowych cud a nie delikatnych kremików.. a szkoda, bo znów czeka mnie poszukiwanie ideału

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

a widziałyście tą stronę: mogę dodać link prawda? http://karlasugar.net/category/swatc...es/foundation/ ( jesli nie skasuje) . Szukając podkładu idealnego znalazłam własnie na tej stronie kilkanaście swatche różnych podkładów\

NARS siberia mnie oczarował, orientujecie się gdzie to można dostać w Polsce? albo w innych krajach europejskich? ( głównie mam szanse na Anglie, Hiszpanie i ewentualnie berlin)

Edytowane przez Nikita-v
Czas edycji: 2010-11-20 o 21:34
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora