Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-17, 14:46   #3363
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
nie wiem sama... ja bym na ramiona nie dawala wiecej niz 20-30% - chyba sa jakies apteczne specyfiki wlasnie z taka koncentracja. glupio by bylo, jak by ci rozpulchnilo ramiona cale a w ogole to najbezpieczniej stopniowo zwiekszac od 10% i zobaczyc, ktore stezenie dobrze robi. ja balsam gotowy kupilam, tam jest tylko 4% mocznika. ale glownie to ma tam glikol podzialac... moze podrasuje go i dodam jeszcze mocznika? jak se kupie w koncu

aaa, moja derma mowila mi, ze na takie cos to peeling solny w oleju i slonce. ale ja tak robilam jakis czas i poprawy nie widzialam... mam wrazenie, ze troche lepiej ramiona wygladaja, jak je regularnie smaruje oliwka hipp. nie wiem, czy chodzi o oleje ogolnie, czy akurat to zestawienie tak pasuje... no w kazdym razie gladsza skora, krostki jakby bardziej schowane. a peeling zawsze robie, bo szoruje sie rekawica
dzięki. Peeling taki posiadam więc zacznę częściej stosować i zacznę od małej ilości mocznika tylko jakiś balsam z krótkim składem muszę kupić. Może babydream...
iivii jest offline Zgłoś do moderatora