Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-04-24, 09:12   #974
9b3c663057ffbc82ae9019b87931eb18768d1240
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 835
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XII

Cześć,
widze,że nie rzadko pomagacie w takich sytuacjach.
Ja mam troche wrazenie,ze los sie na mnie uwziął.
Może od początku - mam studia, ekonomiczne.
Po studiach poszłam na staż, potem kolejny, kolejny, a teraz chyba będe szła na 4 czy 5(nie liczę).
Moje CV ma już z 3 strony.
Po stazach i obietnicach zatrudnienia widzialam, ze zatrudniali nowe stazystki i co jakis czas je wymieniali. Probowalam pracy jako pomoc biurowa, w ksiegowosci, osbluga klienta, bylam tez w panstwowce na stazu.
w międzyczasie szukałam też pracy - właściwie gdzie ja NIE SZUKAŁAM?
Bylam na rozmowach w biurach rachunkowych, doradztwo finansowe, banki, firmy informatyczne, firmy produkcyjne, salony optyczne, szkoly, korporacje, branza medyczna.
Wlasciwie to tylko nie szukalam w sklepach.
W polowie odpowiedzi z rozmow "NIE NIE NIE" zmienilam strategie - mialam 2 kolezanki w HR i poprosilam o ogarnięcie CV - dały mi wskazówki. Szukałam odpowiedzi na pytania z rozmow, uczylam sie, cwiczylam przed lustrem. I znów NIE NIE NIE.

A teraz zarys trochę rodzinny. Jestem mężatką i pewnie to odstrasza pracodawców. Na stażach daję się wykorzystywać, bo po ludzku bez mojej "pensji" nie dalibyśmy rady. Mąż pracuje od 10 lat i ma stałą pracę. Ja staram się chociaż wrzucić do budżetu domowego te 800zł, zawsze to coś, czasem coś sprzedam.
Mąż nie chce wyjeżdżać, i ja w sumie też - piszę tak, bo czytalam na tym forum, ze czesto sie doradza wyjazd.

Ja się jednak nie boje dojazdow, na rozmowy jezdzilam nawet do 100km od domu.
Nie wiem juz co robic, kompletnie, czesto sie budze w nocy i przeraza mnie, że cale zycie "przepracuje" na stazach.

czy ktos moze cos doradzic? moze JEDNAK cos robie zle? a moze po ludzku nie pasuje pracodawcom np. z wygladu?
9b3c663057ffbc82ae9019b87931eb18768d1240 jest offline Zgłoś do moderatora