Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-03, 16:11   #769
denna
Rozeznanie
 
Avatar denna
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: COSmos
Wiadomości: 674
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Umnie dzisiaj też padał śnieg przez 15 min a w nocy -12 Pozostało gości:
W te święta jak nigdy nikt się nie pokłucił nie pobił sztuk 2 wyjadą w połowie tygodnia i będzie naprawdę po świętach
W te świeta jak nigdy nikt się nie pokłócił, nie pobił, nie wypił za dużo za to było dużo frajdy i zabawy. Byłam wczoraj z mleństwem na placu zabaw i się świetnie bawiłam, zjeżdzałam ze zjeżdzalni ludzie patrzyli się jak na stukniętą babę i będą plotki że mam dziecko ukrywane, bo sąsiadka już się pytała kiedy ja byłam z brzuchem bo ona nie widziała
Cassi, to cudnie tak pielęgnować dziecko w sobie - jak moje bratanice mnie odwiedzają, to też robimy obowiązkowo codziennie runde po osiedlu i wszystkie drabinki, hustawki, zjeżdzalnie, płotki i co tam jeszcze muszą zaliczyć. A ja za nimi Jak były maleńkie, to na sankach razem zjezdzałyśmy, bo tylko moje 4 litery w te ciasne sanki wlazły Ech, te chwile tak prędko mijają
Saguś - u mnie po serniku już tylko wspomnienie. TZ bardzo lubi i wciąga jak szalony. A, niech mu będzie na zdrowie
Siedze tu i sie nudze - czekam na księdza z kolędą, a on gdzieś sie zapodział chyba po drodze. Albo jeszcze gdzieś z górki zjeżdza
__________________
Wszyscy jesteśmy winni przestępstwa, ciężkiego przestępstwa: nie żyjemy pełnią życia.
denna jest offline Zgłoś do moderatora