Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-03, 18:45   #776
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część V

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
No właśnie, zwolniłyśmy trochę tempo pisania ale chyba lepiej żeby tak było, niż gdybyśmy zmuszały się do słowotoku. Ja podobnie jak Kamilia myślę o nadchodzącym poniedziałku, zwłaszcza w zestawieniu z prognozą pogody Mój młodszy synek zapragnął wygrać ze mną w warcaby no i ... walczymy
Moje postanowienie wiąże się częściowo z fizyką kwantową, odkrywam nowe obszary nauki, więcej nie chciałabym mówić chyba, że wśród nas jest fizyk.
Listopadku cieszę się, że już wróciłaś i podziwiam że przebrnęłaś przez te kilkadziesiąt stron To jaki będzie ten nowy samochód? Czy nie wchodzi w grę możliwość pożyczenia auta od kogoś z rodziny by przeczekać te dwa miesiące?
Zauważyłyście, że Galaretka się u nas nie pojawia od czasu kiedy pisała o chorobie ojca swojego przyjaciela?
Buczka pewnie wpadnie późnym wieczorem, jak już rozpozna sytuację i będzie trochę spokoju.
Moje plamy na czole ciemnieją

Anturku - niestety, ze mna sobie o fizyce nie pogadasz. Ja nawet ściąg nie umiałam dobrych zrobic, bo nic nie rozumialam. to samo było z chemią
Pamiętam jedynie, i tego także nie jestem pewna, że cząsteczki zwane kwarkami , mają swoja nazwe od Ulissesa Joyse'a .Chyba...

Też zauwazyłam zniknięcie naszej Galaretki I Winni też zamilkla...

Listopadku - jakie mnie jest bliskie, to, co piszesz o wartosci życia
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora