Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-10, 23:13   #557
Qubis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Planeta Cień
Wiadomości: 103
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VII

Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
Witam,

Troche przeczytalam oczywiscie nie dalam rady wszyskiego....i sie zalamalam bo mysl o cosmelanie (maska) to bylo moje swiatelko w tunelu...ktore teraz zgaslo

Czyli nie ma srodkow ktore daja gwarancje pozbycia sie tych plam na zawsze ??? i tak mysle ze chyba najpierw moze hormony zbadam czy to tez bez sensu...??? sama juz nie wiem


I niech bedzie Twoim swiatelkiem w tunelu Marcelinka 12! Jak na razie to nic lepiej nie wybielilo plam u Forumowiczek! Zanim sie zdecydowalam na Cosmelan 1 i 2 spedzilam noce na forum (do kwietnia 2009). Czy warto? Moim zdaniem mimo wszystko TAK. I tak musisz uwazac na slonce, czy tego chcesz czy nie, czy robilas Cosmelan czy nie. I tak musisz sie packac filtrami - czy tego chcesz czy nie, czy uzywalals Cosmelan czy nie. Poza tym u kazdej z nas dziala on inaczej-mi wybielil plamy, potem przyszly cienie, ale przy skorze aksamitnej, gladkiej jak .... niemal tych cieni az tak nie widac.

Wiec to co mi dokucza, to to ze jestem ciagle niewolnikiem cienia, ze nie moge sie kapac w sloncu, ze nie moge spacerowac w sloncu, patrzec na nie kapiac sie w morzu, cieszyc sie tym swiatlem...a nie to ze Cosmelan jest "niedobry". Mysle ze dobrze zastosowany Cosmelan 1 i 2 jest skuteczny na 95%, ale nie na 100%...
Czekam wiec na srodek ktory mnie z tego cienia wydobedzie!
I wierze ze sie doczekam! Czego i rowniez innym Cosmelankom i Plamkom zycze z calego serca !
Qubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując