Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planujące, oczekujące i starające się o KOLEJNE dziecko
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-26, 21:37   #64
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Planujące, oczekujące i starające się o KOLEJNE dziecko

Buziaczekk wiem co masz na myśli, choć moja Łucja na szczęście jest starsza i bardziej rozumna jeśli tak się mogę wyrazić i nie urazić. Łucja ma już 2,5 roczku... dużo rozumie, tłumaczę jej, że nie moge jej wziąć na ręce, bo mam dzidziusia, nie może po mnie skakać, bo to może uszkodzić maleństwo i ogólnie tysiące rzeczy mogę jej wytłumaczyć. Jest kochana i bardzo rozumna co mnie cieszy ogromnie. Wie, że nie jestem taka sprawna jak byłam, wie, że się męczę, że mnie boli, że nie dam rady tego czy tamtego... że mam duży brzuch już i cięzko mi się schylić, czy ubrać jej butki, czy cokolwiek innego. I ona to rozumie... a to naprawdę wiele... ale jakbym miała chodzić w ciąży gdy ona miała 17 miesięcy to chyba bym do glowy dostała i zwariowała... wtedy to takie głupiutkie było, nie dało jej się nic wytłumaczyć, no i prawdą jest, że to jeszcze malutkie dzieciątko i nei za wiele rozumie... nie tak wiele jak byśmy chcieli

Niestety łatwiej nie będzie, i tylko coraz to bardziej pod górkę. Nie zazdroszczę sytuacji, ale cieszy to, że masz wsparcie w bliskich. Ja też mam to dobrze, że teraz jak ciepło jest, to możemy siedziec na ośrodku żeglarskim blisko nas... tam też moi rodzice prawie cały czas są, więc tam mam odciążenie. Bo i obiad mama zrobi, i Łucją trochę się zajmie, i też inaczej. Poza tym teście po małą często przyjeżdzają jak jesteśmy w domu, sami bez proszenia. Często biorą ją na noc i wogóle. Więc nie narzekam Pomoc ogromna...
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując