Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Planujące, oczekujące i starające się o KOLEJNE dziecko
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-27, 16:20   #75
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: Planujące, oczekujące i starające się o KOLEJNE dziecko

czesc dziewczyny. Zrobiłam porządek z listą, jak kogoś nie ma to proszę o dane ale mam nadzieję że nikogo nie pominęłam

U nas dziś ogromny upał, z 35' , Mimi chodzi po domu w samych majtach a ja w bieliźnie . Z samego rana pojechaliśmy na zakupy tygodniowe, a teraz siedzimy w domu bo między południem a 17. to nie ma co nawet wychodzić . Po meczu idziemy z mężem na plac zabaw i spacer do parku. Zjedliśmy niedawno rodzinny obiadek (młode ziemniaczki, stek wołowy i mizeria) i teraz odpoczywamy. Milencia się bawi na dywanie a ja patrzę na wózki niemowlęce . Już się nie doczekam powrotu z urlopu i rozpoczęcia staranek . Dziś sobie z tż rozmawialiśmy i bardzo chcemy już dzidziuśka. Milenka już odchowana, bez smoczka i pieluch od 3 miesięcy, samodzielna więc nie ma co tego odkladać. A bardzo chciałabym urodzić na początku lata, czerwiec, lipiec, żeby z brzuszkiem pochodzić na wiosnę takie duperele ale jak już planować to wszystko . A poza tym chcę popracować pół roku aż zajdę w ciąże, teraz pracuję 4. miesiąć dopiero a jakby z ciążą było coś nie tak i musiałabym być za zwolnieniu to bym mogla nie dostać macierzyńskiego...

Cytat:
Napisane przez zasada nr 001 Pokaż wiadomość
Hej, dziewczynki czy przegarniecie mnie do swojego wątku. Mam na imie Paulina i jestem mamą 1,5 rocznej Julusi. Starania o dzieciaczka planujemy rozpoczać od sierpnia tak aby na wiosnę maleństwo sie wykluło, o ile wszystko dobrze pójdzie. Mam nadzieje, że sie uda w sierpniu lub najdalej w wrześniu bo jeżeli nie to nie wiem co zrobie, oprócz załamania sie. A mam 29 lat wiec stara d...a ze mnie już jest
To zaczynamy staranka w tym samym miesiącu, trzymam kciuki

Witam nowe koleżanki

Rozmawiałyście o różnicy wieku między dziećmi. Ja zaczęłam myśleć o drugim gdy Mili miała 7 miesięcy, uważam że miedzy dzieciaczkami powinna być jak najmniejsza różnia wieku, idealnie to 1,5-2 lata. Jednak cieszę się że nie zdecywałam się wtedy i podziwiam mamy mające dzieci rok po roku . U mnie będzie 3,5 roku i wg mnie to troszkę za duża różnica, ale na pewno łatwiej dla mnie. Milenka idzie do szkoły gdy skończy 4 latka , ja posiedzę z dzidzią rok w domu a później zobaczymy , ale ważne że Mili będzie chodziła do szkoły a ja będę miała czas na dom i niemowlaczka .
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując