Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-15, 10:38   #3874
venealin
Raczkowanie
 
Avatar venealin
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Trochę tu, trochę tam, głównie z pracy ;)
Wiadomości: 423
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
23 jest naprawdę świetny! Czytałam, że wpada w róż... Kompletnie nic takiego nie zauważyłam. Ani w 21 ani w 23 ale to pewnie też kwestia odcienia skóry.

Missha 21 jest jasna, naturalna. Natomiast 23 to taka "kawa z mlekiem" - faktycznie dopatrzyłam się jakby bardziej szarych tonów w tym beżu, ale różowych absolutnie nie. To odcień idealny dla chłodnych typów urody!
Dokładnie taka szarawa jest 23 (MATKO KOCHANA!! Nie wierzę normalnie, że dopatrzyłam się jakichkolwiek odcieni ale jednak...może z czasem wyjdę na ludzi )
Zobaczę po wygojeniu twarzy i kolejnym teście Misshy...tak "na już" myślę właśnie o wspomnianej przez PannęEwelinę Misshy Signature...teoretycznie odcień powinien być jeśli nie taki sam to dosyć podobny

Zastanawiam się tylko jak przetrwam ten czas "leczenia"...bo jak odkopałam jakiś podkład to po prostu... NO TRAGEDIA, tym bardziej, że ewidentnie był kupiony w okresie większego nasłonecznienia (szkoda tylko, że rano jakimś cudem nie rzuciło mi się w oczy, że wyglądam jak nieudany eksperyment solaryjny ).

Kochane!! Ratujcie!! Zna któraś z was jakiś podkład pasujący odcieniem do Misshy PC 23?
__________________
21.07.2011 - Pierwszy Dzień Reszty Mojego Życia
175cm/64,5 kg
- walczę z cellulitem
- niszczę tłuszcz a zdobywam mięśnie
- uczę się zdrowego odżywiania
- dbam o cerę
- PIJĘ DUŻO WODY
venealin jest offline Zgłoś do moderatora