Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-16, 11:20   #1262
glamour9
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 963
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny za diabelskie rady

glam zazdroszczę! ale mam nadzieję, ze nas nie opuscisz i bedziesz sie udzielac w niedziele ? nakupisz sobie sleekow, nyxow itd
ja sama nie wiem, czy sie kiedys nie wyprowadzę z Polski niestety. kiedys nie bralam tego pod uwagę, ale teraz jak widze, ze po studiach pracy nie ma to... przykładowo: moja siostra w niemczech, przy pracy w polu, cięzko, bo cięzko, ale w 2 miesiące zarobila 12 tys. a moja matka uczy w szkole 25 lat, ma magistra i co? miesięcznie 1500zl i 4 dzieci poza domem na utrzymaniu.
przy czym będziesz robic?
coś Ty kochana biore laptopa i na pewno wieczorami coś naskrobię tutaj i na blogu niestety polska rzeczywistość, z tej pensji cięzko coś odłozyć a co dopiero postawić dom np, a my po studiach będziemy zarabiać tyle albo mniej.. to jest śmieszne ;/
agencja sprzątająca, dostaje kluczyki do domu, sprzatam, zamykam i do wiedzenia spoko praca lubię sprzątać, tylko dopiero jutro się dowiem od chłopaka mamy jak to naprawdę wygląda, bo sprzątać a sprzatać to różnica, no ale co ma być to będzie, wytrzymam

tylko żeby paznokci nie połamać
__________________

glamour9 jest offline Zgłoś do moderatora