Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-23, 23:07   #3848
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Mi po tym serum niektóre zaskorniki zamkniete znikly. Ktos moze wie jak zapobiec ich powstawaniu? Zmienilam cala pielegnacje, bylo juz dobrze a ostatnio znowu mi wyskoczylo pare tych zaskónikow na policzkach Pare razy uzylam pudu z drogerii i różu. Myślicie ze mogą być przyczyna? Ogolnie ostatnio mnie cos wysypuje nie tylko zaskornikami, takze moze dieta albo hormony
Waham sie teraz czy nie wrocic do serum bo mam jeszcze je w szafce, pomoglo na te biale kropki, ale mialam po nim wysyp pryszczy. U mnie zluszczanie nic nie dawalo. Są bardzo głebokie, nawet wycisnąc się ich nie dało. Dlatego wlasnie sięgnęłam po serum migdalowe, liczylam na wybielenie przebarwień a przy okazji znikły mi zaskórniki zamknięte.
Na przebarwienia planuje kupic kas kojowy, jest tani i ponoć skuteczny, ale myśle co jeszcze zmienić w swojej pielegnacji zeby zapobiec wyskakiwaniu tych zaskórników, nowych pryszczy i innych niedoskonałości.
Spróbuj zaobserwować. Przy skłonności do zaskórników kosmetyki mogą pogarszać, w zwykłych pudrach jest talk, skrobia i różne dziwne rzeczy. Mi źle robi w ogóle większość kremów, lepiej sprawdzają się sera, kremożele, żele itp. Używasz jakichś kosmetyków, które pozostają na skórze? Zastanów się, czy są koniecznie, czy możesz je zmienić na lżejsze lub z lepszym składem albo zrezygnować. Możesz też spróbować czy coś w diecie ci pogarsza, np cukier lub mleko.
No i słońce też może nasilić, bo pogrubia naskórek.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując