Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-06, 16:41   #3865
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Mi po tym serum niektóre zaskorniki zamkniete znikly. Ktos moze wie jak zapobiec ich powstawaniu? Zmienilam cala pielegnacje, bylo juz dobrze a ostatnio znowu mi wyskoczylo pare tych zaskónikow na policzkach Pare razy uzylam pudu z drogerii i różu. Myślicie ze mogą być przyczyna? Ogolnie ostatnio mnie cos wysypuje nie tylko zaskornikami, takze moze dieta albo hormony
Waham sie teraz czy nie wrocic do serum bo mam jeszcze je w szafce, pomoglo na te biale kropki, ale mialam po nim wysyp pryszczy. U mnie zluszczanie nic nie dawalo. Są bardzo głebokie, nawet wycisnąc się ich nie dało. Dlatego wlasnie sięgnęłam po serum migdalowe, liczylam na wybielenie przebarwień a przy okazji znikły mi zaskórniki zamknięte.
Na przebarwienia planuje kupic kas kojowy, jest tani i ponoć skuteczny, ale myśle co jeszcze zmienić w swojej pielegnacji zeby zapobiec wyskakiwaniu tych zaskórników, nowych pryszczy i innych niedoskonałości.
Zaskórniki są i moją zmorą, ale niestety, moja skóra jest tez płytko unaczyniona na policzkach, także zakres działań mam bardzo ograniczony. Mi bardzo pomogło zrezygnowanie z kremów na rzecz bezolejowych ser i Zorac. Na zaskórniki bardzo fajnie działa kwas salicylowy, mlekowy i wymiatająca tretinoina

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Rossonera Pokaż wiadomość
Do dziewczyn, które stosowały serum migdałowe z BU - możecie mi powiedzieć, czy daje ono radę z zaskórnikami zamkniętymi (białymi)? Planuję na jesień zamówić jakiś produkt z kwasem i zaciekawiło mnie to serum, jednak nie wiem, czy dałoby sobie z tym radę...
Mi pomogło, ale po dłuższym stosowaniu powodował stany zapalne.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując