Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie samym denkiem człowiek żyje, czyli nowości w kosmetyczce :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-18, 17:25   #183
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Nie samym denkiem człowiek żyje, czyli nowości w kosmetyczce :)

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Kupiłam kolejny lakier do paznokci Czułam się okropnie winna, dlatego postanowiłam zrobić porządek z tym, które mam. I nie ma, że jak schnie pół dnia, ale ma ładny kolor, to szkoda wyrzucić. Te, które się nie nadają, trafiają do kosza, a ja spokojnie skupię się na malowaniu paznokci tymi, które chcą ze mną współpracować. Będę musiała kupić tonik i czaję się na ten z Yves Rocher, bo ze zniżką -40% będzie miał w miarę sensowną cenę.
Ja wygrałam jakiś czas temu dwa ładne lakiery Lovely, ale schną z topem nawet godzinami
Cytat:
Napisane przez kudlik_kk Pokaż wiadomość
ja bym chciala plyn oczarowy z Fitomedu ale poki co to moge pomarzyc o zakupie, musze skonczyc tonik ten co mam i jeszcze mam koncowke drugiego i prawie cala butelke trzeciego. Czyli jakies 3 miechy zanim pomysle o czyms w tej kategorii...
Ja miałam dwa toniki jeden Melisa drugi Ziaja Ogóreczek(podejrzewam dwa o pozapychanie mi cery, albo wtedy skóra się buntowała nie wiem) i oddałam mamie i ona je skończy.
A ja kupiłam Ziaja ten spray z witaminą C fajnie odświeża, łagodzi podrażnienia i po depilacji maszynką(mam depilator, ale maszynką raz ciach ipo sprawie) i sprawdza się dobrze tak "koi" cerę ja polecam choć nie ukrywam interesuje mnie jeszcze tonik z Lirene oczyszczająco-nawilżający.

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

A na zakupy lecę dopiero w poniedziałek bo jutro dzień cały z planach
Moja mama urządza pokaz mody w stylu Pin-Up i mnie naciąga to pójdę a co ! może coś poderwę :P
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora