Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-08, 19:42   #2791
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Bry

Kuva łamiąi rozdwajają mi się paznokcie na potęgę Wpierniczam silicę, gwaciam regenerum i dupa fak . Prawa ręka to dramat normalnie

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Bry

o, dziękuję ale zapuszczam na tradycyjną długość i kształt
dzięki


I bida po raz kolejny na blogu też jest.
Oczywista że dłuższe to tylko migdałki u Ciebie ale w takiej długości wyglądają świetnie w takim kształcie
Piękny ten alajk

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Robione na szybko, pewnie większości się nie spodoba, na zdjęciach widać, jakby faker miał inny kształt, jednak w rzeczywistości tego nie widzę.
Mi się podoba i kolorki i kwaitki i kształt

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Cześć! Trochę nadrabiam i mam nowe-stare mani

I maniusie:

Aaaaaaaa jakie super śmiechowe. Na kwadratach jednak wyglądają niebo lepiej niż na moich migdalach :/
Piękne oba jak zawsze
Dziękuję
Oj tam, na Twoich wszystko idealnie wygląda

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Taaaaaaaaakie urocze, te z oczkami (tak, wiem, że prawdopodobnie to dziurki nosa, ale dla mnie to OCZKA! ) Zakochałam się
Żadne tam dziurki, nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeee, to oczka są, na wskaźniku nawet w okularach


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mam i ja dwa monomani - na każdym coś miałam dodać, ale ostatecznie nie wyszło, bo... lenistwo
Dwie Chinki: Great Barrier Beige - jakbym się postarała to jedna warstwa wystarczyłaby do krycia Nie wszystko przedstawia się tak pięknie, bo śmierdzi przeokrutnie aż łzawią oczy. Miał mówiłaś, że Spin me round to staruszek - w internetach piszą, że GBB jest z kolekcji z 2003 roku


I Lubu Heels - byłam pewna, że go nie potrzebuję, bo mam CC Red Velvet, no ale okazja matką zakupów Malowało mi się nim sto razy lepiej niż CC i mam wrażenie, że drobinki są lepiej widoczne, także nie płaczę z powodu dupa
Nudziak piękny
Lubu podoba mi się u innych, u Ciebie cudnie ale jak sobie pomyślę, że to chinka to przestaje mi sie podobać

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

ej, nie psuj mi wizji! ja od początku widzę tam oczy i nie dopuszczam do siebie myśli, że to mogłyby być dziurki nosa

i jak już tutaj jestem to wrzucę zaległego mańka
w ruch poszła ruletkowa Vipera. musiałam sama układać te kawałki folii na paznokciu, ale o dziwo to było przyjemne i w miarę szybko poszło. za to zmywanie już nie było takie kolorowe...

Piękny maniek i za brak prostytutek
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora