Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Opinie o pieluszkach wielorazowych
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-10, 16:30   #1148
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Opinie o pieluszkach wielorazowych

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
No muszę się przyznać że właśnie nic nie ubierałam na formowankę ale mam w planach właśnie gatki wełniane kupic , to może dlatego? Tak śpi na brzuszku, w ogóle zasypia na brzuchu to ulubiona jej pozycja 😁 A do tych wełnianych gatek to muszę kupić lanolinę? Dzięki za podpowiedź, pewnie to dlatego że nic nie dawałam na formowankę 😊 muszę się jeszcze sporo nauczyć.

No ja od stycznia wracam do pracy, będziemy się z mężem zmieniać więc nie wiem czy mąż ogarnie pieluchy wielo 😊 i zobaczymy jak to dalej będzie. Ja mam w planach właśnie na dłuższej wyjazdy kilku dniowe jednorazówki uzywac jednak Dziś ja położyłam w pampku i do czasu jak nie kupię gatek, na noc jej pampa będę zakładać.

Ja miałam w planach od noworodka używać ale te pampy które są od 4 kg były na nią dużo za duże a juz nie chciałam kupować tych new bornow 😊
Na formowankę możesz też użyć odpowiednio dużego otulacza z PULu, nie musi być to wełna, z tym że musi on przykryć całą formowankę. No i tak jak napisała Dotka, formowanaka nie ma warstwy nieprzepuszczalnej więc trzeba coś na nią założyć. Wełniane gatki trzeba lanolinowac od czasu do czasu, można kupić albo gotową kuracje lanolinowa albo osobno lanolinę i płatki mydlane.

Mój mąż ogarnia wielo, niania też bez problemu ogarnia, nie przesadzajmy to pieluchy a nie fizyka kwantowa zwłaszcza jak sie ma głównie kieszonki/sio to w zasadzie zakładasz tak samo jak pampka

A ogólnie zapraszam do grupy : https://www.facebook.com/groups/PieluchyWielorazowe/ jest tam mnóstwo informacji na temat wielo

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
A jak sobie radzicie np. w drodze na wakacje
Samochód czy samolot bez znaczenia i tak trudno jest sobie wyobrazić trzymanie przy sobie zasikanej/ zakupkanej pieluchy.
My akurat nie jesteśmy za szczególnie wyjeżdżający ale z tego co widziałam to jeśli jest pralka to nie ma problemu. W drodze ja bym zdwójkowaną pieluchę ogarnęła przy najbliższym możliwym postoju (wyrzucenie kupy do kibelka i przepłukanie pieluchy). No i wiadomo trzymać ją trzeba w worku z PULu
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując