Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-20, 21:15   #738
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część IV

Cytat:
Napisane przez Anturium Pokaż wiadomość
Buczka i tak masz z górki, nowe autko wypróbowane, paczka od Domci przyszła, TŻ wyszedł, skóra Ci schodzi tylko z policzków (to od razu odmładza). Dawaj jakieś ciekawe cytaty z kazania
No i masz Trang i baterie słoneczne, a nasz Kamilcia już zapomina jak wygląda w środku lodówka

A właśnie Kami jak Twoja dieta?

Ja też chcę takie baterie! Mówię serio MagdaM podaj troszkę więcej szczegółów w języku mniej technicznym, a bardziej ludzkim.
Buczka ma fajnie nowe autko ......ach ach
Wiesz to u Tż na komputerze jest wszystko jutro sprawdzę te moce i ceny. Bo narazie to wydajne nie jest za bardzo przy tym nasłonecznieniu które u nas jest to wystarczyło by do grzania wody naprzykład ale one tanieja....i powinny byc niedługo dotowane bo do 2020 chyba 30% energii wg. praw unijnych ma pochodzic ze źrodel odnawialnych.
Ja hydrolog jestem to wiem, ze zaczał sie ruch na elektrownie wodne rózne tam trzeba pozwolenia wodno prawne itp. i to jest dobry interes taka elektrownia...doplaca panstwo unia do tego prądu.
A majac teb baterie to dla nas paradoks z wytęsknienm czekało by sie na słońce i to mocne slońce a my tego chyba nie lubimy co??? Ale jutro sprawdze bo on teraz cos pilnie robi to lepiej zeby na mnie nie warczał.....dzis
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora