Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olejek z drzewa herbacianego
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-07-04, 08:13   #1
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1

Olejek z drzewa herbacianego


przekopałam forum, zeby znależć informacje o tym olejku i na wiele z moich pytań znalazłam odpowiedź, ale ciągle mam wątpliwości co do niektórych spraw, więc gdybyscie wiedziały, to piszcie proszę.
1. wiem juz, ze olejek ma być 100% i na to trzeba zwracac uwagę, jeno nurtuje mnie, jak takowy rozpoznać. rozumiem, że nie powinien mieć w składzie nic więcej oprócz olejku...?
2. obiła mi się o uszy nazwa Pollena Aroma i Primavera i to są chyba te dobre, ale nie wiem, czy dostane je w aptece. czy w aptece, bo z tego co zrozumiałam, to tam wiele z was ten olejek kupowała, dostanę taki 100%?
2. jak to jest z tym rozcieńczaniem, jeśli chodzi o nakładanie olejku punktowo na pryszcz? jedne z was piszą, że nierozcieńczonym można sobie krzywdę zrobić, inne że stosują taki czysty olejek i wszystko jest ok. to ja już nic nie wiem...
3. jeśli rozcieńczać, to czym? niektóre wersje mówią, że olejem (jakim????), inne że można kapnąć troszkę na zmoczony wodą wacik i tym przetrzeć pryszcza. poproszę o jednoznaczną odpowiedź, bo gubię się!!!
i dzięki z góry za odpowiedzi
(wyskakują mi czasem przed okresem pryszcze i nie znoszę tego, bo reszta buzi jest w miarę gładka, a taki jeden pryszcz jest jeszcze bardziej widoczny i jeszcze bardziej wkurzający...)
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując