Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-15, 11:47   #1430
issa1976
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 1
Dot.: Podkrązone oczy + worki

Witam , też mam ten problem od dziecka. Walczę z nim pod zawsze z efektem miernym choć wydaje mi się że jak nie zastosuje żadnego żelu do oczu czy okładu z lodówki z rana to jest jeszcze gorzej a może to po prostu taka auto sugestia. Przerobiłam sporo kremów i żeli z niższej półki cenowej a mających dobre oceny na kwc np. Flok-lek , był tez Eris , Iwostin , Garnier . Wkońcu przy okazji zakupów w Sephorze poprosiłam o próbki czegoś na te worki i sińce w jednym. Pani dała mi próbki dwóch kremów : rexelaine-oparty na kwasie hialuronowym i eliplex-2. I tu spotkała mnie ciekawa przygoda : otóż poraz pierwszy w życiu nie moglam wyczymać z jakimś kremem -rexeline nie tyle mnie uczulił(nie jestem alergikiem) co poprostu podczas stosowania w dzień( w nocy było ok.) oczy mnie bolały ,drazniły-więc współpraca skończyła się po dwóch dniach. Natomiast co do eliplexu to jest przyjemny w użyciu i po ok tygodniu stosowania- WYDAJE MI SIE -że sińce się rozjasniły (mojemu mężowi też) . Co do opuchnięć to zmian niestety nie widze choć czytałam że żeby zobaczyć działanie jakiego kolwiek kremu potrzeba minimum 3 tygodni. Zobaczymy. Acha jeżeli ktoś miał do czynienia z tymi kremami to bardzo proszę o opinie -przeszukałam neta ale niczego się nie moge dowiedzieć-nawt nie wiem kto jest producentem. pozdrawiam
issa1976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując