Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olejek Rycynowy Do Rzęs?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-15, 09:31   #69
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Olejek Rycynowy Do Rzęs?

Całe szczęście ja nie mam uczulenia na ten olejek,kilka tygodni temu zaczęłam kurację- naprawdę dużo tego daję na rzęsy i nic zlego z oczkami się nie dzieje. Muszę przyznać, że już widać efekty, a stosuję to niecały miesiąc. Zwłaszcza rzęsy na dole zrobiły się niesamowicie długie i grubsze, jestem w szoku. Górne rzęsy się nie wydużyły zbytnio, ale są zdecydowanie grubsze i takie sprężyste jakieś Poza tym widzę, że wykiełkowało mi pełno malutkich nowych rzęsek, tylko czekać aż podrosną ;p Rewelacja, naprawdę polecam...myślę że tutaj potrzeba trochę wytrwałości i przede wszystkim konsekwencji i systematyczności, a rzęski będą jak malowane.

Stosuję olejek także na brwi- już prawie udało mi się zapuścić upragniony kształt i czasami na włosy jako maseczkę, razem z żółtkiem i cytryną- są wtedy miękkie i lśniące.

Także kobietki polecam olejek- mała rzecz, a cieszy

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewelka100 Pokaż wiadomość
Przestudiowałam cały temat i kupiłam go dzisiaj na zakupach
Hahaha. Jak moja mam go zobaczyła to tak się dziwnie na mnie popatrzyła i spytała po co mi środek przeczyszczający

moja mama tak samo zdziwiła się bo stwierdziła, że przecież nigdy nie skarżyłam się na zaparcia
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując