Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-19, 10:11   #458
Kamila g
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 121
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Załącznik 3478256

Cześć dziewczyny...
Prosiłyście mnie o usta pomalowane błyszczykiem w słoiczku oto one
Powiem szczerze, że nie dodawałam ich bo jestem zaskoczona co dzieje się na naszym forum... Nie ogarniam dlaczego najeżdżacie na nowe dzieczyny i nie pozwalacie się im wypowiedzieć... to jest straszne!!! Moim zdaniem po to mamy forum, żeby wymieniać się informacjami na wszystkie tematy i to, że ktoś jest nowy nie oznacza, że jest podstawiony!!!
Przyznam Wam się, że z tej złości specjalnie się spotkałam z koleżanką, która jest doświadczonym marketingowcem i chciałam się dowiedzieć coś na temat marketingu szeptanego... otóż powiedziała mi, że firmy nie najmują nowych dziewczyn, które dopiero się zalogowały, ale nawiązują wspólpracę z dziewczynami, które na forum działały od dawna i mają wiarygodność... to smutne bo zawsze wierzyłam w to co piszą dziewczyny, które są tu już długo, ale po tym jak się zachowujecie to już sama nie wiem co mam myśleć...
Wypróbowałam kilka nowych kosmetyków, ale nie wiem czy jest sens, żebym dzieliła się swoimi doświadczeniami i nie wiem czy ktoś jest zainteresowany opinią o kosmetykach czy bardziej nasze forum przeradza się w jakieś głupie oskarżanie zamiast wymienianiem się doświadczeń. A dla mnie ważna jest opinia KAŻDEJ forumowiczki , tych NOWYCH też.... i powiem jeszcze, że cieszę się, że nowe dziewczyny do nas dołączają... i forum się rozrasta ,,, takim zachowaniem tylko odstraszycie nowe wizażanki... kiedyś tez byłyście nowe!!!
Kamila g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując