Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-27, 18:50   #1656
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Hej. Wpadam z szybkim raportem co u mnie i co z moją depi laserową. Otóż byłam ostatnio na piątym zabiegu na paszki - zaczęłam gdzieś w połowie grudnia, niespełna sześć miesięcy później wygląda na to, że mam spokój z pachami do końca życia (nie wliczając jakichś pojedyńczych, jasnych włosków). 'Wysyp' miałam tylko po pierwszym zabiegu, co jest lekko dziwne. Podobno mam bardzo ładny efekt końcowy

Tego samego dnia miałam pierwszy zabieg na bikini głębokie. I powiem tak - nie smarowałam się żadną maścią, poszłam na hardcore jak to ja, ale o jej ... nawet mój próg bólowy musiał w pewnym momencie poddać się z kretesem i z mocy 30 poprosiłam o zejście w dół, bo po prostu 'płakałam' śmiejąc się, co musiało być nieco komiczne :P Wierzę że przy następnych zabiegach moc pójdzie w górę, a i ja będę silniejsza.

Jak widzę że Corii leciała na bikini z mocą 37 to jestem w głębokim szoku
no ja ostatnio wzgorek mialam bodajze 38, a wargi 36 bez emli ani niczego w tym stylu : hardcore jest, ale do wytrzymania
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując