Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-30, 12:03   #967
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: rozjaśnianie włosów - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kavayee Pokaż wiadomość
Hej!
Mam pytanie, miałam u fryzjerki rozjaśniane włosy proszkiem rozjaśniającym na rudo, czy mogę je teraz z powrotem farbą ufarbować na czarno?
Pozdrawiam
Możesz, czerń przykrywa wszystko. Weź jednak pod uwagę, że po rozjaśniaczu kolor wypłucze się szybciej, łuski włosa na pewno są trochę podrażnione.

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Kornelia1234 Pokaż wiadomość
Witam,
mam ciemny/średni blond, nigdy nie farbowany, chciałabym rozjaśnić o 2-3 tony. Czy znacie jakieś szampony lub farby bez amoniaku, które byłyby w stanie rozjaśnić włosy?
Szamponetka nie jest w stanie rozjaśnić włosków. Skoro nigdy nie farbowałaś włosków możesz na początek spróbować rozjaśniacza w spray'u Joanny. W przeciwieństwie do innych- ten jest niezbyt niszczący. Są też farby rozjaśniające (poziom 12, np. Wella Koleston etc. etc.), ale one działają tylko na wodzie 12%- która dość porządnie niszczy włosy, więc to tutaj chyba zbędne. Możesz też skoczyć do drogerii i popatrzeć na jasne farby blond- na niektórych masz napis 'rozjaśnia od 2 do 4 tonów'.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując