Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Chanel kolorówka część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-11, 21:05   #3303
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Fajnie, że udało Ci się dorwać bazę .

Ja nakładam ją na podkład, a dopiero potem aplikuję sypańca.

Moim zdaniem najlepiej sprawdzają się do niej pędzle z syntetycznym włosiem (np. z MAC 128 lub taki mały do konturowania z Real Techniques, tylko on z zestawu pochodzi). Czasem też do bazy używam pędzla z naturalnego włosia - MAC 109. Jak aplikuję bazę na całą twarz, to używam syntetycznego pędzla, tylko większego (z RT).
Coś mi się obiło o uszy, że do bazy dobry jest pędzel z Eco Tools, ale nie wiem jaki dokładnie .

A na Inspiration zapoluj najwyżej na następnych VIPach, jak Ci ochota nia niego nie przejdzie .
Na razie używam do niej właśnie tego pędzla EcoTools. Już uczę się ładnie nią posługiwać Oglądałam pędzle w MACu, wpdł mi w oko nr 128 z syntetycznym włosiem, ale szkoda mi na razie 170 zł na niego.
Z niecierpliwością czekam na następne VIPy w S czy innej perfumerii, bo chcę jeszcze kupić podkład Vitalumiere Aqua i puder Chanel Les Beiges Poudre. Moja chanelkowa lista rośnie

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
Burbery zaczęłam się porządnie zastanawiać na pudrem Chanel Les Beiges Poudre po Twojej recenzji na blogu wmawiam sobie, że do mojej mieszanej cery jest zbędny
No właśnie ja też Poszłam go sobie obejrzeć do S i bardzo mi się spodobał ten satynowy efekt.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując