Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-21, 10:44   #4126
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
Ja niestety nie pochwalę, a mocno skrytykuję Pharmaceris hydrolipidowy Filtrowanie się to u mnie chleb powszedni, ten filtr był sławny, więc go kupiłam. Po pierwsze, jak dla mnie tłuszcz totalny. Jeśli ktoś ma naprawdę tłustą cerę, kompletnie się nie nadaje. Buzia się pod nim dosłownie dusiła, w ciągu kilku godzin dostawałam kilka nowych pryszczy. Po powrocie do domu marzyłam tylko, żeby go zmyć. No, a druga sprawa, podczas używania go dostałam ogromnych przebarwień. Całą lewą i prawą stronę mam w brązowych plamach, co nigdy mi się nie zdarzyło. Filtr poszedł na smarowanie dłoni. Nie poleciłabym go największemu wrogowi
A Lirenka... Dla mnie i tak trochę za tłusta, ale jak się nałoży w ilości "trochę więcej niż kremu", to sprawuje się całkiem rześko.
już myślałam że tylko mnie Pharmaceris wypryszcza no Lirenka cudem nie jest ale jak na swoją ceną to jest naprawdę noszlana

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Też je widzę od 8 euro wzwyż na ebayu. W porównaniu z wysoką półką japońskich filtrów, o której była ostatnio mowa, to jest nic.
Naprawdę zazwyczaj nie opłaca się kupować w polskich sklepach z azjatyckimi kosmetykami, przebitka jest ogromna i to właśnie na tych markach, które w Korei są niskopółkowe jak właśnie It's Skin.



Jak każdy inny kosmetyk. Odczucia odnośnie konsystencji czy zachowanie się na skórze mogą się bardzo różnić na poszczególnych cerach.
sprawdziłam w polskiej drogerii, niezła przebitka, w życiu bym tyle nie przepłaciła

zainteresował mnie też Too Cool For School Aritfy waterfull sun essence który poleca Edward Avila a on ma tłustą trądzikową cerę, lubię jego kanał tu akurat u swojej kumpeli na kanale mówi:
https://www.youtube.com/watch?v=9dDed0GrPw8
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora