Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-04, 22:25   #52
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część VI.

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
dzieki ja tez szukam idealnego podkladu a przetestowalam juz diora podraznial, lancome jakos nie, chanle nie lubie roswietlajaczch zostal mi kanebo, shiseido
niezly jest clinique
Ja testowalam Clinique i ciemnialy mi na twarzy, DW w ogole mi nie pasuje - podkresla mi wszystko co chce ukryc! Jutro bede testowac Adaptive Lancome i jest jeszcze Dual Balancing Shiseido ktorego chce sprobowac, ale Shiseido jest niedostepne w UK wiec jedynie eBay lub Truskawka a nie chce kupowac pelnowymiarowego opakowania, zeby sie okazalo, ze produkt zrobi mi sieczke z twarzy. Rozgladam sie rowniez za baza pod podklad i chce wyprobowac La Base z Lancome, ale ponoc zapycha.. Probowalam bialej bazy z Chanel i nie zrobila nic z moja buzia.. Moze jeszcze Smashbox Photoprimer postaram sie wyprobowac No i najnowszy podklad MAC Studio Sculpt SPF 15 Foundation, ktory ponoc dziala cuda na skorze..

Cytat:
Napisane przez naweelitka Pokaż wiadomość
Dziekuję A meteorytki są dla mnie nieodłączną częścia makijażu. Drobinki sa bardzo malutkie, dzieki czemu nie ma efektu bombki i można stosować na całą twarz I ma wiele innych zalet, o których zapewne wiesz, skoro zamierzasz jekupić Ja czaiłam się na to cudeńko prawie 2 lata, bo myslałam że jak kupie to będzie pierwsze wrażenie WOW, a potem minie i bedę żałowała wydanych pieniędzy, ale nic bardziej mylnego, to bradzo przydatny i wielofunkcyjny kosmetyk
Arrrghh... Czemu ja ich dzis nie moge zamowic.. Tzn w sumie moge, ale nie powinnam... TZ jakos niedomyslny jest a prosic nie poprosze.. On Anglik jest wiec Dnia Kobiet nie uznaje. Musze poczekac..
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując