Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nieaktualne ogłoszenia, prośby o pomoc/o podpisy, informacje z sieci - WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-11-17, 05:02   #21
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: ŚWINKI!!!!!!!!!!!!!! :(((((((((((((((((((((((( (((

Magda. napisał(a):
> Kochane Wizazanki, ja m.in. przez naogladanie sie kiedys podobnych reportazy juz od 7 lat jestem wegetarianka.

To samo chciałam napisać, tylko, że ja od dwóch lat...

> W pewnym momencie zdalam sobie sprawe, co sie wyczynia w rzezniach i jakie katusze przed niczym niezasluzona smiercia przechodza zwierzaczki.

Ciekawa jestem, czy moi mięsożerni koledzy to oglądali. Pewnie nie, a szkoda, przydałoby im się... A może oglądali, jutro prasówka. Ja im nie bronię jeść mięsa, tylko może zrozumieją, czemu ja nie jem.

> W jakiejs piosence ktos spiewal, ze zadne zwierze nie jest tak okrutne jak czlowiek. Jakiez to tragicznie prawdziwie w odniesieniu do niektorych...

No właśnie... Niedawno się o to kłóciłam z kolegą, czemu niby ludzie mają być lepsi od zwierząt. Uważam, że człowiek też jest zwierzęciem. A on, że jesteśmy istotami wyższymi, lepszymi. Jeżeli by tak było, to dlaczego świat ludzki jest pełen takiego okrucieństwa, że zwykłe prawa przyrody to przy tym nic...
lejka jest offline Zgłoś do moderatora