Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Białe włosy - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-10, 19:58   #655
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Białe włosy - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez adrenalineshot Pokaż wiadomość
Tak, wiem już dawno to zrobiłam xd Blond Bunny również poleciła mi alfaparf 11.11 ale boję się że spalę włosy ;( a Ty jak uważasz? Zrobić tonerem czy alfaparfem?
Nie rozumiem "spale włosy" lepiej nakładać tonę sklepowych farb i marudzić że kolor nie taki a włosy zniszczone czy zainwestować raz a porządnie w farbę profesjonalną? Moje włosy są żywą reklamą Alfy nie są zniszczone wręcz przeciwnie Alfa dodała im połysku mimo stosowania przeze mnie kąpieli rozjasniającej no i najistotniejszy fakt - mam białe włosy. Toner to posunięcie bez sensu uważam...kosztuje tyle co Alfaparf a po kilku/nastu myciach nie będziesz już z niego nic miała na głowie + nie masz żadnej gwarancji że experyment z tonerem da Ci upragniony efekt. Podsumowując - BIERZ ALFĘ nawet bym się nie zastanawiała a skoro bunny Ci nawet poleciła to nie wiem nad czym Ty się zastanawiasz

no i wspomnę jeszcze że jeśli będziesz odpowiednio dbała o włosy - nakładała maski oszczędzała je w kwestii suszenia prostowania i innych podobnych zabiegów może nawet olejowała do czego zachęcam to nie ma nawet najmniejszej mowy o złej kondycji włosów.
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2012-08-10 o 20:00
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując