Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-01, 23:15   #4511
szklana_mgla
Rozeznanie
 
Avatar szklana_mgla
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 523
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez StillOli Pokaż wiadomość
dziewczyny help pliss od roku nosze czerwien ostatnio z londy ognista czerwien ale zachciało mi sie znów mojej ukochanej rudości i tak oto Loreal piure paprika cudownie ufarbowal mi odrosty na rudo a reszte tylko rozjasnil i troche przelamal rudym...mysle sobie pofarbuje sie znow za 3 tyg to powinno sie naprawic kupiłam tym razem venita 7.4 plomienna iskra bez amoniaku bo przeciez zawsze za 2-3 razy i z czerwonego na rudy przechodziłam a teraz masakra jakis uparty ten czerwony :/ teraz wygladam tak jak na zdjeciu i chce miec ten rudy co na odrostach ale mam krecone wlosy i boje sie tknac rozjasniacz bo juz kiedys masakre na glowie zrobilam i loki ledwo zyły i zastanawiam sie nat dekoloryzatorem renee blanche co on mi wlasciwie z tej czerwieni zrobi bo po latach farbowania chyba nie wroce do naturalnego brazu co? Chodzi mi glownie o to aby Venita 7,4 lub jasniejsza 7,33 zrobila mi rudy na glowie

Obecnie mam takie rude odrosty ok 2cm i reszte czerwona a chce ten rudy
To jest oczywiste że jak masz czerwone włosy to po zafarbowaniu jakimś rudym kolorem nie wyjdzie ci rudy
Nie wiem po co bawić się w drogie dekoloryzatory, owszem to najpewniej dobry pomysł ale moim zdaniem o wiele lepszym, tańszym i równie dobrze zadziałającym pomysłem jest delikatna jednorazowa kąpiel rozjaśniająca najtańszym rozjaśniaczem i po tym możesz spokojnie kłaść rudą farbę na i tak rude po tym jak i dekoloryzatorze włosy.

Edytowane przez szklana_mgla
Czas edycji: 2015-01-01 o 23:17
szklana_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując